Contact

  • Bezoekadres:

    Nikkelstraat 29
    1411 AG, Naarden
  • Postadres:

    Postbus 5184
    1411 AB, Naarden
  • Tel.: +31 (0) 35 699 60 00
    Fax: +31 (0)35 699 60 16
    E-mail: info@willard.nl

Vertegenwoordigers

Twee regels voor de vertegenwoordigers tekst kan woorden geplaatst in het tekst vak 'vertegenwoordigers' in de Contact pagina
  • Dennis Koster

    Vertegenwoordiger Noord-Holland

    d.koster@willard.nl
    06 5385 0250

  • Erik Hilgersom

    Vertegenwoordiger Zuid-Holland

    e.hilgersom@willard.nl
    06 5358 8400

  • Faziel Chand

    Vertegenwoordiger Gelderland

    f.chand@willard.nl
    06 534 94127

  • Jack Jorissen

    Vertegenwoordiger Zeeland, Noord-Brabant en Limburg

    j.jorissen@willard.nl
    06 2000 2308

  • Michael Kiks

    Vertegenwoordiger Noord Nederland

    m.kiks@willard.nl
    06 5180 9687

  • Roy Smit

    Vertegenwoordiger Midden Nederland

    r.smit@willard.nl
    06 2279 3057